Poliuretanowe Systemy Hydroizolacyjne – NieCieknie.pl – Koszalin

Systemy hydroizolacyjne produkowane z niezwykłą starannością i dokładnością przez MARIS POLYMERS to systemy najwyższej klasy  – stworzone i przetestowane po to, aby spełnić wymagania swoich klientów na całym świecie.

 

MARIS POLYMERS kładzie nacisk na systemy hydroizolacji i produkuje szeroką gamę różnych produktów i systemów. Firma jest jednym z wiodących światowych producentów materiałów hydroizolacyjnych poliuretanowych dla przemysłu budowlanego, spełniając wymagania swoich klientów i stosując się do najnowszych technologii i standardów.

 

Systemy MARIS POLYMERS są stosowane w nowych inwestycjach budowlanych jak i do renowacji już istniejących budowli. Świadczy o tym duża liczba klientów w ponad 45 krajach na całym świecie i zbudowane zaufanie do naszych zaawansowanych systemów uszczelniających i powłokowych.

 

Znajdziesz tutaj dobre rozwiązanie dla swojej inwestycji! Nasze produkty są sprawdzone i zapewniają komfort użytkowania i bezpieczeństwo Twojej inwestycji.

 

roofwaterproofingroofwaterproofing2 roofwaterproofing3

Pogoda Koszalin z serwisu
CUBO KOSZALIN. Punkt sprzedaży materiałów nawierzchniowych producentów tj:  Libet, Polbruk, Semmelrock. W ofercie: kostka brukowa, płyty tarasowe, płyty ceramiczne, ogrodzenia, elementy uzupełniające, kamień ogrodowy, impregnaty i inne dla Klientów indywidualnych, firm wykonawczych oraz projektantów.